E Ticaret

E-ticaret ürünlerinizi 7 gün 24 saat müşterilerinize sunmanın en kolay ve en ekonomik yoludur. Hem satıcı, hem alıcı için birbirinden cazip özellikleri bulunan e-ticaret sistemleri gelişen teknolojilere paralel her geçen gün önemini daha da arttırmaya devam etmektedir.

E-ticaretin en büyük avantajı zamandan ve mekandan bağımsız olarak kullanıcılarına hizmet imkanı sunabilmesidir. Dünyanın neresinde olursanız olun ya da saat kaç olursa olsun fark etmeden; eğer internetiniz varsa tek tıkla alışveriş yapabilirsiniz. Böylece hem alıcılar istedikleri zaman alışveriş yapabilir hem de satıcılar daha büyük müşteri portföyüne ulaşarak daha yüksek cirolar elde ederler.

Sanal POS Kurulumu

E-ticaret siteleri ve ödeme altyapısı kullanılması gereken web sitelerinde sanal pos ve ödeme çözümleri kurulumu oldukça önemlidir. Güvenli kod oluşturma ve sorunsuz işlemler için tecrübeli yazılımcılara ihtiyaç vardır.

Firmamız, şimdiye kadar ödeme altyapısı kurduğumuz müşterilerimizden kazandığımız deneyimlerle ödeme altyapı hizmetleri vermekteyiz. Bankalar dahil diğer aracı ödeme kuruluşlarının da entegrasyonlarını yapıyor, gerektiğinde ödeme raporlama ve bayi yönetim çözümleri de sunmaktayız.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama stratejisi, hedef kitle odaklı, olabildiğince düşük maliyetli, geri dönüş oranları yüksek ve en önemliside üzerinde konuşulacak etkileyici reklamlar sunmak üzerine olmalıdır.

Günümüzde sadece bir dijital pazarlama ajansı ile çalışmanın yeterli olacağına inanılmıyor, hizmet sağlayanların da dijital pazarlama konusunda bilgi sahibi olması gerektiğini düşünüyoruz.