WEB TASARIM

Web tasarım bizim için bir gemi… İskelet, gövde ve tabi ki bir rota gerekir. Biz iyi bir gemiciyiz. ispatı kolay. Gelin Çalışalım. Hayal edin Tasarlayalım…

SEO

Seo ingilizce olarak Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşur. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.

YAZILIM

Kurum içi veya müşteri tarafında bir çözüme ihtiyacınız varsa, en doğru adrestesiniz. Bayılırız böyle özgün işlere. Siz anlatın, biz yapalım.

SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI

Bu alemde kral kim bilmeyiz ama, işini iyi yapan şirketleri bir överiz ki yedi cihan duyar adınızı. Biz buna pazarlama gücü diyoruz.

GOOGLE ADWORDS

Google Adwords Reklam ağını kullanarak anahtar kelime bazında Google arama ağına reklam verilebileceği gibi, görüntülü reklam ağı kullanılarak metin, banner  veya video reklamları da verilebilir

E TİCARET

Şimdi internetten satış zamanı, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcıya ulaştıracak ve bu büyük pazarda yerinizi alacak web siteleri ve sanal ödeme yöntemleri hizmeti veriyoruz.