Cetasof Kuyumcu Programları

CetaSoft Kuyumcu Programı ( Standart )

Bir kuyumcu programını kullanmak hiç bu kadar kolay ve keyifli olmamıştı. Sadece muhasebecilerin veya bilgisayar uzmanlarının anlayabileceği bir dille yazılmış ve mutlaka ön eğitim alınması gereken bir program (muhtemelen önce tüm özellikleri ile deneme imkanınız olmadan) satın alarak paranızı boşuna harcamayın… Sizden bilgisayar kurdu olmanızı değil sadece kuyumcu olmanızı isteyen ve %100 Windows tabanlı tek kuyumcu programı 

Bir kuyumcu programı olarak işlerinizi, bir kişisel bilgi yönetim programı olarak hayatınızı kolaylaştıracak her türlü özelliği bu programda bulabileceksiniz. Dilerseniz ek paketler ile hesap ve bilgi yönetimi araçlarınızı daha da çeşitlendirebilirsiniz. Üstelik önce tüm özelliklerini ücretsiz deneyebilirsiniz.

CetaSoft Kuyumcu Programı
Barkod Modülü

CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Pakete; barkod destekli etiket hazırlama, barkod etiketli ürün ve stok kontrolü, tamamen özelleştirilebilir garanti sertifikası ve mal kataloğu hazırlama programlarını ekleyen bu paket içerisindeki yazılımlar, CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Paket ile entegre olarak çalışır.

CetaSoft Kuyumcu Programı
Resmi Muhasebe Modülü

CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Pakete; kuyumcu resmi muhasebe modülleri ve resmi belge kesme özellikleri ekleyen bu paket içerisindeki yazılımlar, CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Paket ile entegre olarak çalışır.

CetaSoft Resmi Muhasebe Paketi içerisinde yer alan yazılımlar ile; Aynı platformda hem gerçek hem resmi stoklarınızı izleyebilir, gerçek resmi stok farklarını ve resmi envanterinizi kontrol edebilir, faturalı mal satışları, faturalı mal alışları, gider pusulası ile mal alışları, resmi giderler ve demirbaş alımları işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ölçülerini tamamen kendinizin belirleyebileceği fatura, gider pusulası ve sevk irsaliyesi basımı ve hesaplarının takibi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz