Veteriner ve Çiftlik Yazılımları

CetaSoft Veteriner

CetaSoft Veteriner Programı 2004 yılından beri veteriner hekimlerin beğeniyle kullandığı bir programdır. Programı bizim saha tecrübelerimiz ve programı kullanan veteriner hekimlerin de tavsiyeleriyle geliştirmeye devam etmekteyiz. Bilimsel ve yasal gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu gelişmeleri en kısa zamanda programa adapte edip kullanıcı veteriner hekim meslektaşlarımıza internet üzerinden güncelleme yoluyla ulaştırıyoruz.
CetaSoft Veteriner Programı;
* Özellikle büyük hayvan klinikleri için hazırlanmış ilk ve tek programdır.
* Veteriner hekimlerin zamanlarının çok kıymetli olduğunu iyi bildiğimiz için, yaptığımız tasarım ile programın cep telefonu kadar kolay kullanılabilmesini sağladık.
* Deneyimli teknik destek personelimizle veteriner hekimlere kapsamlı olarak teknik destek hizmeti vermekteyiz.
Programla;
hem ticari işlerinizi hem hekimlik işlerinizi hem de resmi işlerinizi aynı platformda kolayca takip edebilirsiniz.
TİCARİ İŞLER
Stok takibi, veresiye takibi, veresiyelerin otomatik sms yoluyla müşterilere bildirilmesi, ilaç alışlarının takibi, gelir gider analizleri vb .

HEKİMLİK İŞLERİ 
Ayrıntılı hayvan kayıtları, fertilite yönetimi, senkronizasyon protokollerinin yönetimi, hastalık kayıtları, aşılama programı ve aşılama kayıtları, hekimlik işleriyle ilgili olayların otomatik sms yoluyla hayvan sahibine bildirilmesi vb.

RESMİ İŞLEMLER
Veteriner Hekimin yasal işlerinin yönetilmesi;
* Otomatik reçete hazırlama ve yazdırma. (Piyasadaki tüm ilaçlar reçetede olması gereken bilgileriyle birlikte programda kayıtlıdır.) 
*Reçeteyle uyumlu olarak doldurulması gereken tüm resmi klinik defterlerin otomatik olarak hazırlanması.
* Tarım İl Müdürlüklerine verilen, aylık olarak hazırlanan suni tohumlama kayıt icmali, aşılama ve muayene cetveli gibi resmi belgelerin kolayca tek tuşla hazırlanabilmesi.
* Fatura ve serbest meslek makbuzu hazırlama ve yazdırma.
Tüm bu bahsettiğimiz karmaşık işlemler programla kolayca çözüme ulaştırılabilmektedir.

Programı dilerseniz barkod sistemi ile de kullanabilirsiniz.

“Sahada Mobil Kullanım”modülü ile dilerseniz bilgisayarınızla dilerseniz cep telefonunuzla kliniğinizdeki ana bilgisayarda yer alan bilgilerinize erişebilir ve programı web tabanlı olarak kullanabilirsiniz.  

Veteriner Hekim
Talat Aydın

CetaSoft Çiftlik

SİZİ EXCEL DOSYA AJANDA VE RESMİ DEFTERLERDEN KURTARIYORUZ.
– Ticareti, çiftçiliği ve hekimliği iyi bilen bir program
– 15 yıllık yazılım, 10 yıllık sektörel yazılım tecrübesi
– 10.000 genel kullanıcı, 2500 sektörel kullanıcı referansı
– Saatler süren reçete ve resmi defterleri hazırlamak sadece 3 dakika
– Sadece kayıt değil komple bir sistem
– Kullandığınız sürü yönetimi sisteminin alternatifi değil devamı ve tamamlayıcısı

*BARKOD SİSTEMİ
Özel olarak geliştirilen barkod sistemiyle barkod etiketleri hazırlayabilirsiniz. Bu sistemle ilaç ve aşı ve diğer ürünlerin stok, miad ve seri numaralarını tek tıkla takip edebildiğiniz gibi reçete ve resmi belgeleri de hazırlamış olursunuz.Hangi seri numaralı ,hangi aşı ve ilacı hangi hayvana kullandığınızı rapor olarak alabilirsiniz.

*MOBİL (CEP TELEFONU UYUMLU) KULLANIM
Ofise gitmeden ,hayvanın başında telefonunuzdan hayvana daha önce yapılan her işlemi görebilir ve o anda yaptığınız işlemi telefonunuzdan giriş yapabilirsiniz. Bu sistemde telefonla kendi ofisinizdeki ve kendi güvencenizdeki bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak işlem yaparsınız.Sizin bilgilerinizi sizden başka kimse görmez.

İlaç uygulama fişi; Bu sistemle ilaçların kullanma şekli dozu ve ilaç kalıntı süreleri bilgilerini de içeren ilaç uygulama fişini telefonunuzla uyumlu mobil yazıcılarla, hayvanın başında hazırlayıp teknisyene veya uygulayıcıya verebilirsiniz.

CetaSoft Pet

CetaSoft Pet, pet kliniklerinin hem hekimlik işlerini hem ticari işlerini hem de resmi işlerini aynı platformda takip edebilen profesyonel bir bilgisayar programıdır. 

Program hastalık kayıtları, aşılama kayıtları ve aşılama programlarını takip ederken aynı zamanda hasta randevularınızı yönetir. Programın ticari modülü ile stok, cari, çek senet ödemeleri, kredi kartı, banka hesapları gibi ticari işlerinizi yönetebilmenizi sağlar. 

Tarım Bakanlığı’nın hazırladığı son yönetmeliklere göre hastada kullanılan veya perakende satılan her ilaca reçete kesilmesi zorunludur. Program, reçeteleri otomatik olarak hazırlamakta ve odalardan alınan reçete koçanlarına yazdırabilmektedir. Bu reçetelerle uyumlu olarak doldurulması gereken tüm klinik defterleri de otomatik olarak hazırlayabilmektedir.